|
|
|
Darčeková sada | 11 Minutes | Pasqua
Loading...

Darčeková sada | 11 Minutes | Pasqua

14,90 

Cukornatosť

Suché

Druh

Cuvée, Víno

Farba

Ružové

Krajina

Odroda

, , ,

Región

Verona

Ročník

2020

Vinárstvo

Alkohol

12,5%

Objem

0.75L

Na sklade

POPIS

11 minutes má výraznú kyslú chuť s príchuťou ovocia a korenia. Trebbiano prináša eleganciu a dlhotrvajúcu vôňu, Syrah dala jemné ovocie a korenie a na záver, Carmenère vytvára štruktúru zabezpečujúcu stabilitu a možnosť dlhšej archivácie. Má krásnu, jemnú, svetloružovú farbu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Táto darčeková sada ružového vína z talianskeho vinárstva Pasqua je ideálnym darčekom pre vašu nežnú polovičku.

O 11 Minutes

Nová ružová interpretácia od Famiglia Pasqua je jemná zmes vytvorená z najušľachtilejších pôvodných odrôd ako Corvina a Trebbiano di Lugana a odrôd Syrah a Carmenère. Názov 11 MINÚT označuje dobu kontaktu s pokožkou, lisovanie hrozna. Plná dávka hrozna je lisovaná veľmi jemne. V tomto optimálnom čase extrahujeme tie najušľachtilejšie vlastnosti hrozna a získame mierne ružový odtieň, ktorý charakterizuje toto víno.

Okrem možnosti zakúpenia 11 Minutes, Vám ponúkame výnimočnú príležitosť zakúpenia tejto darčekovej sady ružového vína.

Len čo sa vzácny mušt vytvorí, ochladí sa a prenesie do oceľovej nádrže.  Tu zostane asi 11 hodín, čo je nevyhnutný čas na dekantáciu pevnejších častí. Po ďalšom prenose sa mušt naočkuje výberovými kvasinkami a začne sa fermentácia. Teplotný rozsah sa udržuje medzi 13 ° až 16 ° C. Počas fermentácie kvasiniek vo víne sa celý metabolický proces monitoruje každý deň, aby sa zabezpečilo čo najlepšie fungovanie. Po ukončení alkoholovej rezistencie zostáva víno v kontakte s kalmi asi 3 – 4 mesiace. Víno sa potom filtruje a plní do fliaš kvôli príprave na komerčnú dostupnosť v januári nasledujúcom po zbere.

O vinárstve

Príbeh vinárstva Pasqua Vigneti e Cantine začína vo Verone, v roku 1925, kedy bratia z rodiny Pasqua založili závod na výrobu vín z oblasti Veneto. Druhá generácia rodiny Pasqua – bratia Carlo, Giorgio a Umberto, ktorí stoja na čele spoločnosti i dnes – prinášajú do obchodu nové myšlienky a otvárajú si tak i zahraničný trh, vďaka ktorému Pasqua začína vyvážať talianske vína do Európy a celého sveta.

RECENZIE

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Darčeková sada | 11 Minutes | Pasqua”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.