Informácie o produkte

Popis produktu

O 11 Minutes

Nová ružová interpretácia od Famiglia Pasqua je jemná zmes vytvorená z najušľachtilejších pôvodných odrôd ako Corvina a Trebbiano di Lugana a odrôd Syrah a Carmenère. Názov 11 MINÚT označuje dobu kontaktu s pokožkou, lisovanie hrozna. Plná dávka hrozna je lisovaná veľmi jemne. V tomto optimálnom čase extrahujeme tie najušľachtilejšie vlastnosti hrozna a získame mierne ružový odtieň, ktorý charakterizuje toto víno.

Len čo sa vzácny mušt vytvorí, ochladí sa a prenesie do oceľovej nádrže.  Tu zostane asi 11 hodín, čo je nevyhnutný čas na dekantáciu pevnejších častí. Po ďalšom prenose sa mušt naočkuje výberovými kvasinkami a začne sa fermentácia. Teplotný rozsah sa udržuje medzi 13 ° až 16 ° C. Počas fermentácie kvasiniek vo víne sa celý metabolický proces monitoruje každý deň, aby sa zabezpečilo čo najlepšie fungovanie. Po ukončení alkoholovej rezistencie zostáva víno v kontakte s kalmi asi 3 – 4 mesiace. Víno sa potom filtruje a plní do fliaš kvôli príprave na komerčnú dostupnosť v januári nasledujúcom po zbere.

O vinárstve

Príbeh vinárstva Pasqua Vigneti e Cantine začína vo Verone, v roku 1925, kedy bratia z rodiny Pasqua založili závod na výrobu vín z oblasti Veneto. Druhá generácia rodiny Pasqua – bratia Carlo, Giorgio a Umberto, ktorí stoja na čele spoločnosti i dnes – prinášajú do obchodu nové myšlienky a otvárajú si tak i zahraničný trh, vďaka ktorému Pasqua začína vyvážať talianske vína do Európy a celého sveta.

Informácie o vinárstve

Pasqua

Jedinečné talianske vína

História vinárstva Pasqua

Pasqua Vigneti e Cantine je historické vinárstvo, ktoré vyrába vysoko kvalitné benátske a talianske vína a je jedným z hlavných hráčov na talianskom a medzinárodnom trhu s vínom.

História Pasqua Vigneti e Cantine sa začína v roku 1925, keď prvá generácia bratov Pasqua prišla do Verony a založila nový podnik venovaný obchodovaniu s vínami z ich domoviny, Apúlie.

Z obchodu s vínom a maloobchodu sa rozhodli stať skutočným vinárstvom. Za pár rokov, s akvizíciou nových vinohradov v oblasti Verony, spoločnosť postupne získavala na význame a zviditeľňovaní.

V súčasnosti je spoločnosť prítomná na 65 trhoch po celom svete.

Vína

Vinárstvo Pasqua môže prostredníctvom svojich značiek poskytnúť široký výber produktov vysokej kvality, ktorých cieľom je uspokojiť rôzne chute a spotrebiteľské návyky. Ich vína vyjadrujú enologickú kultúru aj rodinnú tradíciu, renovujúc skvelé benátske vína a taliansku klasiku.

Ikony

Y by 11 Minutes Y je ružové víno komplexnosti a sviežosti, štruktúry a elegancie, s nádychom ovocia a bohatosti na podnebí. Písmeno Y je dokonalým symbolickým vyjadrením osobnosti tohto vína, ktorého časti tvoria 3 odrody viniča zmesi: Corvina, Trebbiano a Carmenère. Hey French Toto víno jnajsilnejšie vyjadruje charakteristiky viníc pôvodu, ktoré sa nachádzajú v niekoľkých rôznych oblastiach na veronskej strane hory Calvarina, v najvýchodnejšej časti označenia Soave. 11 Minutes Je svieže, obklopujúce rosé s intenzívnym a komplexným buketom, vytvorené na sprevádzanie jarných alebo letných večerov a pod. Je to jemná zmes vytvorená z najušľachtilejších pôvodných odrôd ako Corvina a Trebbiano di Lugana a odrôd ako Syrah a Carmenère. PassioneSentimento Verona je talianske mesto v centre najromantickejšieho milostného príbehu všetkých čias, 'Romeo & Juliet', titul prepožičaný jedinečnému vínu. Fotografiu na etikete nafotil fotograf Giò Martorana a je poctou všetkým veľkým vášňam, rovnako ako vášeň našej rodiny pre víno. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=oyKMiMJKsh8[/embed]Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “11 Minutes 2021 | Pasqua”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *