Informácie o produkte

Popis produktu

Bardolino

Corvina 50%, Rondinella 30%, Molinara 10%, Sangiovese 10%

O vinárstve

Farma Menegotti sa nachádza v očarujúcej oblasti kopcov Moreniche di Custoza. Viac ako polstoročná skúsenosť, ktorá bola prenesená na tri generácie, počnúc od dedka Antonia Menegotti, ktorý už v 50-tych rokov 20. storočia vyrábal víno. V 70-tych rokoch získlai jeho synovia Vittorino a Giorgio prvé vinohrady a rok 1972 sa vyznačuje prvou produkciou pod značkou Menegotti. Medzi deväťdesiatym a dvadsiatym rokov sa do spoločnosti zapája tretia generácia, ktorú predstavujú vnuci Antonio a Andrea.

Informácie o vinárstve

Menegotti

Vinárstvo Menegotti sa nachádza v očarujúcej oblasti kopcov Moreniche di Custoza. Viac ako polstoročná skúsenosť, ktorá bola prenesená na tri generácie, počnúc od dedka Antonia Menegotti, ktorý už v 50-tych rokov 20. storočia vyrábal víno. V 70-tych rokoch získlai jeho synovia Vittorino a Giorgio prvé vinohrady a rok 1972 sa vyznačuje prvou produkciou pod značkou Menegotti. Medzi deväťdesiatym a dvadsiatym rokov sa do spoločnosti zapája tretia generácia, ktorú predstavujú vnuci Antonio a Andrea.

Informácie o odrode

Corvina

Víno z odrody Corvina - Vynikajúca talianska lahôdka s charakterom!

Vitajte v našom e-shope, kde vám prinášame skvostné talianske víno z odrody Corvina. Táto odrôda patrí medzi najobľúbenejšie a najviac pestované vínne révy v krásnom regióne Veneto, ktorý je domovom slávnych miest, ako je Verona a Valpolicella. Odroda Corvina, s malými a tmavomodrými bobuľami, prináša vynikajúce vínové zážitky. Réva rastie stredne až neskoro, vyniká svojou odolnosťou voči chorobám a skvele sa prispôsobuje stredomorskému podnebiu regiónu Veneto. Víno z Corviny má stredne plnú telo a pýši sa výraznými ovocnými tónmi, ako sú čerešne a čierne slivky. Vysoký obsah kyselín a jemná štruktúra dodávajú vínu zmyselnú eleganciu a harmóniu. Naše talianske víno z odrody Corvina si neustále získava priazeň vinárov a milovníkov vína po celom svete. Jeho jedinečné vlastnosti najlepšie vynikajú v legendárnych vínoch Valpolicella a Amarone della Valpolicella. Valpolicella je ľahké, ovocné víno, ktoré okúzli svojimi čerstvými tónmi a je ideálnou voľbou na každodenné pitie. Zatiaľ čo Amarone della Valpolicella je vrcholom talianskeho vína, ktoré vzniká špeciálnym procesom sušenia hrozna na vzduchu, čo mu dodáva bohaté tóny zrelého ovocia, korenistú chuť a jemné dotyky čokolády. Naša ponuka talianskych vín z odrody Corvina vám umožní objaviť autentickú chuť a šarm tohto výnimočného regiónu. Vychutnajte si ho samostatne alebo ho spárujte s talianskymi špecialitami, ktoré umocnia jeho chuť a potešia vaše chuťové poháriky. Objednajte si dnes talianske víno z odrody Corvina a prenesiete sa na cesty krásneho Veneta priamo do pohodlia vášho domova. Každý dúšok tohto nádherného vína vás poteší a prinesie vám okamihy radosti a oddychu. Skúste tento poklad medzi talianskymi odrodami a dajte svojej vinotéke nezabudnuteľnú príchuť Talianska!Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bardolino 2018 | Menegotti”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *