Informácie o produkte

Popis produktu

O Viognier

Odroda Viognier sa vo svojom pôvodnom regióne, Château Grillet a Condrieu v údolí Ródano sa pestovala dlho. Bežne sa používa na výrobu zmesí s inými odrodami, je charakteristická okrem iného aj malými strapcami a malými bobuľami. Keďže je to odroda s veľmi malými výnosmi, jej bobule sú veľmi koncentrované a majú veľkú hodnotu. Jej vlastnosti umožňujú výrobu veľmi kvalitného vína, veľmi aromatického (marhuľa, broskyňa), plného a silného.

O vinárstve

Od roku 1990 sa spoločnosť Viňa El Aromo vydala novými smermi a hľadala nové trhy. Vyrábajú úspešne nové odrodové a prémiové vína, ktoré prispeli k zvýrazneniu mena Čile na medzinárodnom trhy s vínom. Pôsobia vo viac ako 32 krajinách na všetkých kontinentoch. Toto vinárstvo bolo ocenené trofejami a medailami po celom svete, čo ich napĺňa hrdosťou.

Informácie o vinárstve

Aromo

Od roku 1990 sa spoločnosť Viňa El Aromo vydala novými smermi a hľadala nové trhy. Vyrábajú úspešne nové odrodové a prémiové vína, ktoré prispeli k zvýrazneniu mena Čile na medzinárodnom trhy s vínom. Pôsobia vo viac ako 32 krajinách na všetkých kontinentoch. Toto vinárstvo bolo ocenené trofejami a medailami po celom svete, čo ich napĺňa hrdosťou.1 recenzia k Viognier 2021 | Aromo

  1. Vladimír

    Zaujímavé víno. Ak máte radi trošku exotiky, tak treba vyskúšať.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *