Informácie o produkte

Popis produktu

Fragolino Rosso z vinárstva Terre del Sole

Fragolino Rosso z vinárstva Terre del Sole je osviežujúce a lahodné červené víno, ktoré vám ponúka výnimočný zážitok z chuťou. Toto víno je jedinečné vďaka svojej jemnej bublinkovej štruktúre a osviežujúcim tónom jahôd.

Vinárstvo Terre del Sole, s dlhoročnou tradíciou výroby kvalitných vín, prináša do svojich produktov záruku prekvapivého a autentického zážitku. Fragolino Rosso nie je výnimkou. Jeho lahodná chuť jahôd je doplnená miernou sladkosťou, ktorá dodáva vínu príjemný a harmonický charakter.

Fragolino Rosso je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú osviežujúce a lahodné víno na slávnostné príležitosti, romantické večery alebo jednoducho na potešenie svojich chuťových pohárikov. Jeho jemné bublinky a ovocné tóny sa výborne hodia aj ako aperitív alebo ako sprievodca dezertom.

Tento výnimočný nápoj je vyrobený s láskou a starostlivosťou z kvalitných hroznových bobúľ, ktoré sa starostlivo vyberajú a spracovávajú, aby sa zachovala ich čerstvosť a chuťové vlastnosti. Každé poháre Fragolino Rosso je tak plné bohatých a intenzívnych aróm, ktoré zaručujú výnimočný zážitok pre vaše zmysly.

Nech už si ho vychutnávate sami alebo s blízkymi, Fragolino z vinárstva Terre del Sole vám prinesie lahodný a osviežujúci zážitok z výnimočného červeného vína. Doprajte si túto lahôdku a objavte kúzlo jahôd v každom pohári.

Informácie o vinárstve

Terre del Sole

Vinárstvo Terre del Sole Vám prináša Fragolino. Má sladký a temperamentný nádych s nezameniteľnou unikátnou vôňou lesných jahôd. Svojou vinikající kvalitou symbolizuje tradíciu pohostinnosti v oblasti Veneto. Je ideálny pre slávnostné príležitosti a nezabudnuteľné okamihy. Sladké a fascinujúce Fragolino si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Poskytne vynikajúcu doprovod k väčšine dezertov, múčnikov a jahôd. Tento výborný aperitív je tiež kvalitný a je hodnotnou prísadou pri príprave koktailov. Fragolino  je vyrobené z ľahkého červeného vína s ružovými odtieňmi a sympatickú chuťou, ktorá osloví každého. Ochutené jahodovým extraktom, je vhodné na pitie kedykoľvek počas dňa.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fragolino Rosso | Terre del Sole”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *