Informácie o produkte

Popis produktu

Krásna zelenkavá farba. Intenzívna vôňa je plná bielych ruží, čerstvého hrozna a stopy agátového medu. Chuť je svieža s pekným balansom medzi zvyškovým cukrom a kyselinkou. Do popredia sa dostávajú tóny tropického ovocia a citrusov.

Podávanie vína

Pri teplote 9-11 °C v kalichoch na biele vína s objemom 450 – 500 ml

Informácie o vinárstve

Nichta

Slovenské kvalitné vína z vlastných vinohradov

Rodinné vinárstvo Nichta nachádzajúce sa v srdci vinárskeho regiónu Tekov - v Čajkove si už na začiatku svojho vzniku nastavilo prioritu - vyrábať kvalitné vína. A tie sa dajú vyrábať len z hrozna, ktorého kvalitu môžu ovplyvniť priamo vihohradníci. Dôležitosť tohto rozhodnutia potvrdzuje aj fakt, že vinárstvo Nichta postupne rozšírilo plochu svojich vinohradov z pôvodných 25 árov na súčasných 30 hektárov. Dnes sa vinohrady vinárstva rozprestierajú v troch polohách - Močiarno, Kruhy a Baričky.

Moderné vinárstvo

Vinárstvo Nichta je moderné rodinné vinárstvo nachádzajúce sa v srdci vinárskeho regiónu Tekov v Čajkove. Ich vlastné vinohrady sa nachádzajú v blízkosti vinárstva, čím sa snažia aj nezvyšovať svoju uhlíkovú stopu. Toto vinárstvo vám môže ponúknuť vína, ktoré sú komplexné a plné, s výrazným terroirárnym profilom a odrodovou charakteristikou. O kvalite a jedinečnosti vyrobeného vína svedčia aj úspechy na súťažiach doma aj v zahraničí.

Objavte kvalitné vína pochádzajúce z najkrajších vinohradov na Slovensku

Vinárstvo ponúka vína z jedinečného sopečného podložia, ktoré rastú na južných svahoch Štiavnických vrchov. Ponúkame vám biele, ružové, červené, polosuché či suché. Taktiež môžete vyskúšať starostlivo vyberané tématické sety vín, ktoré sú vhodné ako darček pre vašich blízkych alebo obchodných partnerov.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Devín D.S.C. 2022 | Nichta”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *