Informácie o produkte

Popis produktu

Champagne Palmer & Co – Exkluzívne šampanské pre gurmánov

Popis vína a vinifikácia

Brut Réserve od Champagne Palmer & Co. predstavuje esenciu dokonalosti. Táto exkluzívna zmes sa rodí z ručne vyberaného hrozna, ktoré je poctivo vyberané z najvýznamnejších parcel v Champagne. Vinárstvo venuje nesmierne veľké úsilie každému detailu vinifikačného procesu, od zberu po dlhodobé zrenie, čím zaručuje, že každá fľaša Brut Réserve je vrcholným prejavom terroir.

Chuťový profil

  • Vôňa: Prvé náznaky vône sú prepletané s výraznými tónmi zrelého citrusového ovocia a sviežeho kvetinového buketu.
  • Chuť: Na jazyku sa rozlieha harmónia jemných perál, ktoré jemne masírujú podnebie a odhaľujú bohatú paletu chutí od pečeného jablka po náznaky briošky.
  • Dochuť: Víno prekvapí svojou dlhotrvajúcou, nekonečne elegantnou dochuťou, ktorá je charakteristická pre šampanské Palmer & Co.

Potravinové párovanie

Brut Réserve je nielen skvostným spoločníkom ako aperitív, ale jeho komplexnosť ho predurčuje na dokonalé doplnenie širokého spektra jedál. Ideálny je:

  • Ako doplnok k delikátnym morským plodom
  • V kombinácii s lahodnými rybími pokrmami
  • Ako kontrast k vybraným syrom Jeho adaptabilita na rôzne chutě z neho robí skvostné šampanské pre každú príležitosť.

Servírovanie a skladovanie

Aby ste si mohli vychutnať Brut Réserve v jeho plnej kráse, je kľúčové servírovať ho pri optimálnej teplote medzi 8 a 10°C. Pre tých, ktorí hľadajú ešte hlbšie nuansy chuti, toto šampanské má potenciál starnutia, čo znamená, že pri správnom skladovaní v chladnom, tmavom prostredí, sa jeho chutový profil bude s časom ešte zlepšovať.

Prezentácia a balenie

Elegancia a sofistikovanosť Brut Réserve sú zvýraznené jeho ikonickou fľašou a štýlovou etiketou. Každá 750 ml fľaša je uzatvorená kvalitným korkovým uzáverom, zabezpečeným tradičným kovovým drôtikom, a prezentovaná v ochrannom obale, ktorý odzrkadľuje prestíž značky.

Pôvod a história vinárstva

Zakorenené v srdci slávnej oblasti Champagne, vinárstvo Palmer & Co. sa pýši dlhou a pôsobivou históriou. Od svojho založenia v 19. storočí, vinárstvo neúnavne pracuje na zdokonaľovaní umenia výroby šampanského. Je známe svojou vytrvalou oddanosťou kvalite a inováciám, čo ich stavalo na predné priečky vo svete vín.

Informácie o odrode

Chardonnay

Chardonnay - Odroda bieleho vína plná elegancie a bohatých aróm

Vitajte v našom internetovom obchode s vínom! Radi by sme vám predstavili vynikajúcu odrodu bieleho vína - Chardonnay. Prečítajte si náš popis o tejto úžasnej odrode Chardonnay, ktorý vám poskytne bližšie informácie o jej charakteristikách, pôvode a chuťových profiloch.

Popis odrody Chardonnay

Chardonnay patrí medzi najuznávanejšie odrody bieleho vína na svete. Odroda Chardonnay je známa svojou eleganciou, plnosťou a výraznými arómami. Pestuje sa v rôznych vinárskych regiónoch po celom svete, pričom každý región prispieva k vlastným osobitostiam vína.

Aroma a chuť

Vína z odrody Chardonnay majú širokú škálu aróm a chuťových profilov. Očakávajte arómy citrusových plodov, zrelého ovocia, jemné tóny vanilky a dubového dreva. Na jazyku sa prejavuje plnosť a krémovosť, s jemnými a dobre vyváženými tanínmi. Vyššia kyslosť dodáva vínu sviežosť a živosť.

Párovanie s jedlom

Chardonnay je vynikajúcou voľbou pri párovaní s rôznymi jedlami. Plnosť a komplexnosť tohto vína ho robia skvelým spoločníkom k morským plodom, syrom, kuraciemu mäsu a pokrmom s krémovými omáčkami. Je vhodný aj k jedlám z rôznych svetových kuchýň, od talianskej až po ázijskú.

Nakupujte odrodu Chardonnay v našom obchode

V našom internetovom obchode ponúkame široký výber kvalitných vín z odrody Chardonnay, kde si môžete vybrať z rôznych štýlov a regiónov, aby ste našli ten, ktorý najviac vyhovuje vášmu vkusu. Sme presvedčení, že nájdete svoje obľúbené odrody Chardonnay, ktoré vám prinesie radosť a uspokojenie pri každej degustácii.

Objavte lahodný svet odrody Chardonnay

Chardonnay vám prináša širokú škálu chutí a aróm, a je perfektným spoločníkom na rôzne príležitosti. Preto si vychutnajte dokonalé spojenie plnosti a osviežujúcej kyslosti v každej fľaši. Ďakujeme vám, že ste navštívili náš internetový obchod s vínom a ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť to správne Chardonnay, ktoré vám prinesie skvelé zážitky z degustácie.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Brut Réserve | Champagne Palmer & Co.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *