Informácie o produkte

Popis produktu

Toto vynikajúce archívne červené víno Tempranillo má starostlivo vybrané a ručne zbierané hrozno pri kontrolovanej teplote pomaly fermentujú, aby sa dosiahlo maximálnej ovocnej extrakcie. Jablčno-mliečne kvasenie prebieha vo francúzskych a amerických dubových sudoch po dobu 24 mesiacov. Po naplnení do fľaší ešte pokračuje dozrievanie po dobu ďalších 12 mesiacov. Až potom sa víno dostáva na trh.

Tempranillo má bohatú a intenzívnu vôňu zrelého červeného ovocia s nádychom slivky. Vo vôni cítiť pražené tóny s jemnými dotykmi vanilky. Víno má intenzívnu ovocnú chuť s hlbokou rubínovo červenou farbou.

O vinárstve 

Vinice Unamuno sa nachádzajú v národnom parku Arribes del Duero, vo výške 750 metrov nad morom. Vďaka tomuto výnimočnému umiestneniu je tu ideálna mikroklíma na výrobu dobre vyváženého vína Syrah Reserve . Víno sa vyrába z ručne zbieraných a vybraných hrozien z vlastnej vinice Unamuno, ktorú Dr. Richard Smart klasifikoval ako vynikajúci pre pestovanie odrody Syrah. Zreje 24 mesiacov v nových sudoch z francúzskeho duba.

V roku 1881, Don Tomás de Solís, priemyselný vizionár svojej doby, tu postavil najkvalitnejší mlyn v údolí Duero. Usadlosť sa tak stala známou po celom Španielsku. Po ničivom požiari však zostala opustená a ponechaná v ruinách.

Slávnostné znovuotvorenie sa uskutočnilo v roku 2003 s cieľom zachovať tradičné dedičstvo, čím sa Hacienda Zorita stala jedným z najcharizmatickejších vínnych hotelov v Španielsku.

Gastrokombinácia

Tempranillo je ideálne archívne červené víno vhodné najmä k pečenému a grilovanému červenému mäsu alebo divine.

Informácie o vinárstve

Hacienda Zorita

Španielske vinárstvo Hacienda Zorita

Vinice Unamuno sa nachádzajú v národnom parku Arribes del Duero, vo výške 750 metrov nad morom. Vďaka tomuto výnimočnému umiestneniu je tu ideálna mikroklíma na výrobu dobre vyváženého vína Syrah Reserve . Víno sa vyrába z ručne zbieraných a vybraných hrozien z vlastnej vinice Unamuno, ktorú Dr. Richard Smart klasifikoval ako vynikajúci pre pestovanie odrody Syrah. Zreje 24 mesiacov v nových sudoch z francúzskeho duba. V roku 1881, Don Tomás de Solís, priemyselný vizionár svojej doby, tu postavil najkvalitnejší mlyn v údolí Duero. Usadlosť sa tak stala známou po celom Španielsku. Po ničivom požiari však zostala opustená a ponechaná v ruinách. Slávnostné znovuotvorenie sa uskutočnilo v roku 2003 s cieľom zachovať tradičné dedičstvo, čím sa Hacienda Zorita stala jedným z najcharizmatickejších vínnych hotelov v Španielsku. Do pozornosti by sme radi dali aj kvalitné červené víno Magister MMXI v luxusnom darčekovom balení.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tempranillo Crianza 2018 | Hacienda Zorita”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *