Informácie o produkte

Popis produktu

Fialovo červená farba. Charakteristická vôňa s tónmi bobuľového ovocia, kvetín a byliniek. Svieža chuť so živou trieslovinou a stredne plným telom. V korenistom závere stopa jadrovín a makového koláča.

Podávanie vína

Pri teplote 16-18°C v kalichoch na červené vína s objemom 500-650 m

Gastrokombinácia
Domáce barbecue
Informácie o vinárstve

Nichta

Slovenské kvalitné vína z vlastných vinohradov

Rodinné vinárstvo Nichta nachádzajúce sa v srdci vinárskeho regiónu Tekov - v Čajkove si už na začiatku svojho vzniku nastavilo prioritu - vyrábať kvalitné vína. A tie sa dajú vyrábať len z hrozna, ktorého kvalitu môžu ovplyvniť priamo vihohradníci. Dôležitosť tohto rozhodnutia potvrdzuje aj fakt, že vinárstvo Nichta postupne rozšírilo plochu svojich vinohradov z pôvodných 25 árov na súčasných 30 hektárov. Dnes sa vinohrady vinárstva rozprestierajú v troch polohách - Močiarno, Kruhy a Baričky.

Moderné vinárstvo

Vinárstvo Nichta je moderné rodinné vinárstvo nachádzajúce sa v srdci vinárskeho regiónu Tekov v Čajkove. Ich vlastné vinohrady sa nachádzajú v blízkosti vinárstva, čím sa snažia aj nezvyšovať svoju uhlíkovú stopu. Toto vinárstvo vám môže ponúknuť vína, ktoré sú komplexné a plné, s výrazným terroirárnym profilom a odrodovou charakteristikou. O kvalite a jedinečnosti vyrobeného vína svedčia aj úspechy na súťažiach doma aj v zahraničí.

Objavte kvalitné vína pochádzajúce z najkrajších vinohradov na Slovensku

Vinárstvo ponúka vína z jedinečného sopečného podložia, ktoré rastú na južných svahoch Štiavnických vrchov. Ponúkame vám biele, ružové, červené, polosuché či suché. Taktiež môžete vyskúšať starostlivo vyberané tématické sety vín, ktoré sú vhodné ako darček pre vašich blízkych alebo obchodných partnerov.Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Darčeková sada | Alibernet Kruhy D.S.C. 2021 | Nichta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *