Informácie o produkte

Popis produktu

Rizling Vás okúzli svoji súhrou chutí marhule, jablka a jemných kyseliniek. Zrelá kyslosť a ovocná rôznorodosť vytvárajú harmonickú vôňu.

O vinárstve

Byť vinárom nie je povolanie, ale aj poslanie. Je to vášeň pre prírodu, víno a potešenie z kreatívnej práce. Cieľom vinárstva je krištáľovo čistá chuť a možnosť archivácie vín.

Hrozno sa pestuje v panenskej prírode bez používnia pesticídou (BIO). Vo vinici dodržiavajú zásady trvalej udržateľnosti, aby zabezpečili zdravú pôdu a podporili vytvorenie optimálneho prostredia pre dravcov. V podstate ide o “riadenú integrovanú produkciu” (KIP). Ďalšia generácia v Gösing am Wagram má tiež právo na neporušené prostredie.

Informácie o vinárstve

Leopold Blauensteiner

Leopold Blauensteiner hovorí, že byť vinárom nie je povolanie, ale aj poslanie. Je to vášeň pre prírodu, víno a potešenie z kreatívnej práce. Cieľom vinárstva je krištáľovo čistá chuť a možnosť archivácie vín. Hrozno sa pestuje v panenskej prírode bez používnia pesticídou (BIO). Vo vinici dodržiavajú zásady trvalej udržateľnosti, aby zabezpečili zdravú pôdu a podporili vytvorenie optimálneho prostredia pre dravcov. V podstate ide o “riadenú integrovanú produkciu” (KIP). Ďalšia generácia v Gösing am Wagram má tiež právo na neporušené prostredie.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rízling 2020 | Leopold Blauensteiner”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *