Cena

Cukornatosť

Odroda

Farba

Krajina

Ročník

Vinárstvo

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Vína z prestížnej oblasti Bordeaux

Vitajte v našej exkluzívnej kolekcii vín z prestížnej oblasti Bordeaux!

Bordeaux – Skvostné vína s božským charakterom

Bordeaux neustále očarúva svojou bohatou históriou, tradičným know-how a vynikajúcimi vínami, čím sa stalo jedným z najvzácnejších vinárskych regiónov na svete.

Vyznávajúce rôznorodosť terroiru

V oblasti Bordeaux nájdete bohatú rôznorodosť terroiru s rozličnými pôdami, klímou a exponovanosťou vinohradov, ktorá prispieva k vytváraniu vínskych šperkov s výraznými chuťovými profilmi.

Červené vína – Sila a elegancia v dokonalom zladení

Bordeaux je predovšetkým známe pre svoje červené vína, ktoré sa pýšia silou a eleganciou. Tieto vína sa vyznačujú harmonickým zladením ovocia, táninov a jemných drevitých tónov.

Biele vína – Osviežujúca krása a elegancia

Okrem slávnych červených vín Bordeaux ponúka aj osviežujúce a vyvážené biele vína. Tieto vína sa vyznačujú osviežujúcou krásou a eleganciou, s jemnými ovocnými tónmi, ktoré zdôrazňujú ich výnimočnú chuťovú komplexnosť.

Kvalita a prestíž zaručená

Bordeauxské vína si získali pevné miesto na svetovej scéne a považujú sa za synonymum kvality a prestíže. Ich dlhoročná tradícia a záväzok k najvyšším štandardom robia z nich nenahraditeľné skvosty vínneho sveta.

Objavujte našu kolekciu bordeauxských vín

Doprajte si exkluzívny zážitok z degustácie našej širokej kolekcie bordeauxských vín a Vyberte si medzi renomovanými grand cru triedami a výnimočnými ročníkmi, ktoré vás prenesú do srdca tohto fascinujúceho vinohradníckeho regiónu.

Spojenie tradičných hodnôt a moderných inovácií

Naše bordeauxské vína sú starostlivo vybrané s cieľom priniesť vám dokonalý prejav tohto legendárneho regiónu a preto spájame tradičné hodnoty s modernými inováciami, aby sme vám priniesli nezabudnuteľné vínne zážitky.

Odborné poradenstvo na mieru

Sme tu pre vás s odborným poradenstvom, aby sme vám pomohli nájsť ideálne bordeauxské víno, ktoré vyhovuje vašim chuťovým preferenciám a príležitostiam. Nechajte sa preto inšpirovať a objavujte nové dimenzie vínneho sveta.

Urobte si radosť alebo darujte víno

Nech už si víno doprajete sami alebo chcete darovať potešenie svojim blízkym, bordeauxské vína sú vždy vhodnou voľbou. Darčekové súpravy a originálne balenia vám umožňujú urobiť dojem s nezabudnuteľným darom.