|
|
|
Confraternita Extra Dry DOCG | Santa Eurosia
Loading...

Confraternita Extra Dry DOCG | Santa Eurosia

Kategórie: , , Značka:

29,00 

Cukornatosť

Extra suché

Druh

Prosecco

Farba

Biele

Krajina

Odroda

Región

Valdobbiadene

Vinárstvo

Alkohol

11,5%

Ročník

2020

Objem

0.75L

Nie je na sklade

POPIS

Limitovaná edícia: Len 1368 kusov na svete.

Perfektne vyvážená chuť, intenzívna dužinatá vôňa. Slamovožltá farba.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Santa Eurosia je rodinný podnik založený v roku 1981 v srdci oblasti DOCG Valdobbiadene a Superiore di Cartizze. Táto mimoriadna krajina je základom našej filozofie života a nevyhnutným prostriedkom pre kultiváciu našej vášne pre výrobu prestížnych vín. Názov sa pochádza z oblasti blízko vinárstva, ktorá bola vždy známa pod menom Santa Eurosia. Neďaleko od vinárstva sa nachádza malá svätyňa zasvätená mučeníkovi českého pôvodu, ktorá bola kanonizovaná v Jaca v Španielsku 25. júna 882. Ochraňuje proti búrkam, bleskom, krupobitiu a tiež žehná úrode. Podoba Santa Eurosie sa stala ochrannou známkou spoločnosti a nachádza sa na všetkých produktoch.

„Už viac ako tridsať rokov neustále sledujeme kvalitu a pri každej úrode sa snažíme dosiahnuť najlepšie výsledky tým, že starostlivo spracovávame produkty, ktoré nám naše územie ponúka.“

Confraternita di Valdobbiadene je združenie, ktoré bolo založené bezprostredne po druhej svetovej vojne v roku 1946 s cieľom podporovať miestnych vinohradníkov, aby sa predišlo opusteniu viníc. Teraz je jeho cieľom vývoj a propagácia vín Valdobbiadene DOCG.
Toto združenie, zložené z enológov a ďalších osobností vinárskeho sveta, je dnes autentickou „Univerzitou Valdobbiadene DOCG Prosecco Superiore“ a pracuje na rozvoji neustálej spolupráce medzi ľuďmi, vinárskymi oblasťami, územím a jeho hlavnými produktami.

RECENZIE

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Confraternita Extra Dry DOCG | Santa Eurosia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.