Informácie o produkte

Popis produktu

Rosso di Montalcino z vinárstva Terre Nere, ktoré je situované v Loc. Pian Delle Quercy, 7 kilometrov od centra mesta Montalcino. Zber sa robí výlučne ručne, vinifikuje sa v nádržiach z ocele 50, 70, 100 hl. V období zberu je prítomná celá rodina Vallone a venuje sa vinárstvu.

Vinice sú na 15 hektároch v dosahu 10 kilometrov od mesta Montalcino. Disponujú 10 hektármi viníc v lokalite Castello Della Velona umiestnených uprostred lesov, kde je ideálna mikroklíma. Všetky vinice sú v kopcovitej oblasti, kde majú dostatok slnka.

Informácie o vinárstve

Terre Nere

Terre Nere je situované v Loc. Pian Delle Quercy, 7 kilometrov od centra mesta Montalcino. Zber sa robí výlučne ručne, vinifikuje sa v nádržiach z ocele 5é, 70, 100 hl. V období zberu je prítomná celá rodina Vallone a venuje sa vinárstvu.Brunello Di Motalcino Riserva sa vyrába iba z najlepších ročníkov. Tak ako pri každom víne tohto vinárstva sa zber vykonáva len ručne. Ročne sa vyrobí tohto vína iba 5000 fliaš. Brunello dozrievalo 5 rokov v Slavónie dubových sudoch a následne 6 mesiacov vo fľaši. Víno ma pevnú štruktúru s výrazným taninom. Vinice Terre Nere sú na 15 hektároch v dosahu 10 kilometrov od mesta Montalcino. Disponujú 10 hektármi viníc v lokalite Castello Della Velona umiestnených uprostred lesov, kde je ideálna mikroklíma. Všetky vinice sú v kopcovitej oblasti, kde majú dostatok slnka.Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rosso di Montalcino 2014 | Terre Nere”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *