Informácie o produkte

Popis produktu

Rizling Vás okúzli svoji súhrou chutí marhule, jablka a jemných kyseliniek. Zrelá kyslosť a ovocná rôznorodosť vytvárajú harmonickú vôňu.

O vinárstve

Byť vinárom nie je povolanie, ale aj poslanie. Je to vášeň pre prírodu, víno a potešenie z kreatívnej práce. Cieľom vinárstva je krištáľovo čistá chuť a možnosť archivácie vín.

Hrozno sa pestuje v panenskej prírode bez používnia pesticídou (BIO). Vo vinici dodržiavajú zásady trvalej udržateľnosti, aby zabezpečili zdravú pôdu a podporili vytvorenie optimálneho prostredia pre dravcov. V podstate ide o “riadenú integrovanú produkciu” (KIP). Ďalšia generácia v Gösing am Wagram má tiež právo na neporušené prostredie.

Informácie o vinárstve

Leopold Blauensteiner

Leopold Blauensteiner hovorí, že byť vinárom nie je povolanie, ale aj poslanie. Je to vášeň pre prírodu, víno a potešenie z kreatívnej práce. Cieľom vinárstva je krištáľovo čistá chuť a možnosť archivácie vín. Hrozno sa pestuje v panenskej prírode bez používnia pesticídou (BIO). Vo vinici dodržiavajú zásady trvalej udržateľnosti, aby zabezpečili zdravú pôdu a podporili vytvorenie optimálneho prostredia pre dravcov. V podstate ide o “riadenú integrovanú produkciu” (KIP). Ďalšia generácia v Gösing am Wagram má tiež právo na neporušené prostredie.2 recenzie k Rizling Rýnsky 2022 | Leopold Blauensteiner

  1. Teodor

    Nedávno som mal tú česť ochutnať Rizling z vinárstva Leopolda Blauensteinera a musím povedať, že to bola skutočne výnimočná skúsenosť. Toto víno ma oslovilo nielen svojou jasnou a sviežou vôňou, ktorá evokuje tóny bielych kvetov a citrusového ovocia, ale aj svojou bohatou a plnou chuťou, ktorá prináša príjemný zážitok na podnebí.
    Vinárstvo Leopold Blauensteiner sa evidentne sústredí na kvalitu, čo sa odráža aj v tomto skvelom Rizlingu. Odporúčam ho všetkým milovníkom vína, ktorí hľadajú harmóniu medzi vôňou, chuťou. Toto víno je skvelým doplnkom k jedlu alebo ideálnym spoločníkom pre večer plný rozprávania s priateľmi.

  2. Tibor

    Kvalitné víno. Určite odporúčam vyskúšať.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *